Sprawdzone noclegi

Znajdź ofertę:

Znajdź
Dobry Nocleg

Wybierz Lokalizację  

  • Przeglądaj oferty noclegowe
  • Negocjuj ceny 
  • Zarezerwuj nocleg

Agroturystyka Oskar Bydgoszcz

Dom wśród malowniczych pagórków w pobliżu Wisły, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Wisły w pięknym regionie Polski jakim są Kujawy.
Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, odległość: 15.2km od centrum Bydgoszcz

Opis obiektu

Witam pozdrawiam i zapraszam, Strzelce Dolne 27 /k. Bydgoszczy.

Gospodarstwo agroturystyczne "Oscar" położone wśród pagórków, na terenie Parku Krajobrazowego Dolnej Wisły, przyjmuje gości przez cały rok. W gospodarstwie są konie i zwierzęta domowe. Dla gości przygotowano pokoje gościnne oraz samodzielny dom, w pokojach są telewizory i łazienki. Organizowane są ogniska, rajdy rowerowe i wycieczki krajoznawcze, przejażdżki konne w siodle i bryczką, a zimą kuligi.

Na miejscu można wypożyczyć rowery. Możliwość wędkowania w Wiśle. Goście mogą korzystać z przygotowanych przez gospodarzy posiłków lub przygotowywać je samodzielnie w aneksie kuchennym, połączonym z salą barową, wyłączną dla gości przebywających w gospodarstwie agroturystycznym. Na terenie Strzelec Dolnych są organizowane w pierwszą sobotę i niedziele września, coroczny dwudniowy festyn z okazji "Święta śliwki".

Na terenie rezerwaty przyrody, ciekawe zabytki i szlaki wojenne z okresu drogiej wojny światowej. Budowle poholenderskie, stare młyny wodne, grodzisko, jaskinia bajka. Zabytkowe dworki i pałace, drewniany zabytkowy kościół z XVII wieku. Specyficzny mikro klimat zbliżony do klimatu górskiego w starej pradolinie Wisły.

cenny od 35-40zł.

Opis gospodarstwa:

Dom wśród malowniczych pagórków w pobliżu Wisły, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Wisły. W gospodarstwie są konie i zwierzęta domowe. Dla gości przygotowano pokoje gościnne oraz samodzielny dom. Organizowane są ogniska, rajdy rowerowe i wycieczki krajoznawcze, przejażdżki konne w siodle i bryczką, kuligi zimą.

Zapraszamy!

Udogodnienia

  • Na terenie obiektu: grill, kuchnia ogólnodostępna, wypożyczalnia sprzętu turystycznego, sala kominkowa
  • Parking: darmowy
  • Wi-Fi: Tak
  • Dla rodzin z dziećmi: Plac zabaw dla dzieci
  • Zameldowanie: 14:00
  • Wymeldowanie: 11:00
Powrót do listy

Skontaktuj się z nami

Cena od 40 zł /doba
692 234 529 52 381 70 94 Napisz do nas dodaj do schowka